DÉJÀ VU
FÓRUM
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

 

 Ellez

Go down 
AuthorMessage
melounik


Posts :
1
Join date :
2021-04-20

Ellez Empty
PostSubject: Ellez   Ellez EmptyMon May 10, 2021 10:51 pm

Nick: watermelon
Přezdívka: Ellez


Povaha:
Eleusová nadpriemerná intelegencia je výrazne vidieť aj na jeho správaní. Myslí racionálne, z každého problému sa dostane bez žiadnych následkov. Dokonca aj závislosť na omamných látkach mu nepoškodilo myslenie. Jediné, čo mu drogy priplietli do života boli depresívne epizódy a úzkosť. Eleus zbožňuje pravdu. Nie je deň kedy nie je úprimný. V skratke sa riadi "Čo na srdci to na jazyku" a nezaujíma sa čo si o ňom myslia ľudia okolo neho. Klame len vtedy keď sa mu zachce a keď si chce vystreliť z nejakých ľudí, inak v podstate nemá dôvod na klamanie. Na to aký je priamy, neznáša hovoriť o svojich pocitoch. Radšej bude vnútri bojovať a trpieť sám so sebou ako keby sa mal zdvôverovať niekomu kto mu tak či tak nepomôže. Má problém veriť ľuďom. Bojí sa, že mu bude opäť ublížené. Hej, aj Eleus ma city. Nie je to na jeho tvári vidieť, tvári sa ako keby mu niekto zjedol večeru a on už nemá čo jesť. Ale aby toho nebolo málo, Eleus dokáže byť aj priateľský a dokáže byť s ním aj zábava. Neočakávaj s ním nočné konverzácie alebo prechádzky po ružovej záhrade. Skôr sa zamysli nad tým ako získať jeho dôveru.


FaceClaim: Trezdon Davis

Eleus Axon Erebus
20 rokov


Bol jediné dieťa svojich rodičov, ktorí sa ho neskôr vzdali a kým neprišiel na ostrov, žil v deckom domove.

Keď sa prvýkrát objavil v mestečku Ember, nemal takmer nikoho. To sa však zmenilo, keď pri brigáde na stavbách spoznal chalana menom Collin. Do dnešného dňa patrí medzi jeho najlepších kamarátov.

Eleus dlho na stavbe nevydržal, tak neskôr začal brigádovať v jednom známo-neznámom klube. Naučil sa tam hrať poker, vďaka ktorému si privyrába aj viacej peňazí.

Po pár mesiacoch robenia v bare mu život prišiel nudný tak sa prihlásil na právnickú univerzitu.

Dodatky:

Eleus je tajný milovníkom kníh.
Back to top Go down
View user profile
 
Ellez
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Déjà Vu :: Registrace :: Registrace-
Jump to: