DÉJÀ VU
FÓRUM
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

 

 SANE&ARWEN

Go down 
AuthorMessage
sane

sane

Jméno :
sane
SANE&ARWEN SANE-chibi
Posts :
15
Join date :
2021-04-11
Location :
coffee shop

SANE&ARWEN Empty
PostSubject: SANE&ARWEN   SANE&ARWEN EmptyWed May 19, 2021 10:42 am

SANE&ARWEN Tumblr11
KALEBOVA KAVÁRNA
Back to top Go down
View user profile
sane

sane

Jméno :
sane
SANE&ARWEN SANE-chibi
Posts :
15
Join date :
2021-04-11
Location :
coffee shop

SANE&ARWEN Empty
PostSubject: Re: SANE&ARWEN   SANE&ARWEN EmptyWed May 19, 2021 10:42 am

Pomalu se chýlilo k večeru. Za okny se lehce pohupovaly celoroční keříky a kavárna byla dost plná na to, aby měli co dělat, ale také dost prázdná na to, aby se při tom úplně neuběhali k smrti. Vždyť on ještě musel kreslit tu mimozemšťanku, která seděla u stolu 4. Ne, že by mimozemšťankou byla, ale on jí kreslil fakt velký oči.
Věřte nebo ne, ale venku byla celkem tma. Vlastně je to jakoby v Emberu slunce nikdy nevyšlo… jestli chápete, co tím myslím. Jako jo, ono vychází, ale i přestože svítí, je tady tak zvláštně temno. – A nebo jen blázní z toho, že i přestože má lidi kolem sebe téměř pořád, je tak sám. Hodinky mu tikaly pátou hodinu, nikdo si však pro čaj nepřišel. Dal si ho tedy sám. Bez kapky mléka. To si ujít nechá.
Dnes nehodlá dlouho ponocovat. Den byl vyčerpávající a výpomoc v podobě brigáníka – syna sousedky – byla neskutečně díkuhodná. (jestli takové slovo existuje, jestli ne, tak už jo.) Jmenuje se Pete a prý si chce vydělat na řidičák. Kaleb řidičák má, ale auto ne. Ne, že by si je nemohl dovolit, ale není proč. Jeho dodavatelé mu všechno dovezou a co ne, to si obstará pomocí veřejné dopravy. Speciální desert vždy dělá sám o volných chvílích na druhý den, a jak je zvykem, mizí už během poledne.
Dnes však ještě tři růžové muffiny zbyly. Vždycky, když něco zbylo, bylo mu to děsně líto a cpal to do svých chudáků spolupracovníků a sebe. Pete však muffinům odolával silněji, než Kaleb odolával nakreslit mimozemšťance ještě další dvě oči na ramena. No nebylo by to zvláštní? To teda…

_________________
SANE&ARWEN Sane_b10
#BF0436
Back to top Go down
View user profile
Arwen

Arwen

Jméno :
Christin Earl
SANE&ARWEN 0467685a46bf5edbdfeeeb489e6aedfb
Posts :
17
Join date :
2021-04-30

SANE&ARWEN Empty
PostSubject: Re: SANE&ARWEN   SANE&ARWEN EmptyWed May 19, 2021 11:24 am

Christin se ráda poflakovala. Když měla zrovna volno, i když měla plno práce. Jistě, byla vlastně docela cílevědomá a svou práci dotáhla do konce, jen to občas chvíli trvalo. Potřebovala na to správné místo, občas se takovým stal jejich balkon, nebo pohovka v obývacím pokoji, jindy celý den nevylezla z postele. Když pracovala na počítači z domova, bylo to jednoduché. Mohla si v podstatě vařit, během načítání designů. Teď ale měla po práci, jediné, na čem dělala, byl projekt pro otce, který ji napadl ten večer. Byla to jednoduchá skříňka, ale pěkná a jí to přišlo naprosto dokonalé pro nějakého milovníka starožitně vypadajících kusů dřeva. Jelikož jí ale spolubydlící vynadala za to, že se vůbec nestará o své zdraví a nechodí nikam mimo dům, kromě občasné návštěvy svých rodičů, aby si sem tam vyzvedla nějakou blbost, nebo jim zanesla sušenky, nebylo tedy možné, aby další večer strávila v posteli, obklopena balíčky křupek a limonádou. Nic takového. Spolubydlící ji vypakovala i s laptopem ven. Měla na sobě ještě černé tepláky, ve kterých strávila poslední čtyři dny, a světle modré vytahané tričko, které si do nich alespoň zakasala. Stihla popadnout mikinu, na to se zabouchly dveře. Ještě zaklepala a poprosila svou drahou spolubydlící, jestli by jí nepodala alespoň tašku z pokoje a větrovou bundu, jen tak pro jistotu. Dveře se otevřely, věci jí strčila do rukou a zase se zavřely. Na zem dopadly i boty. Jaká to štědrá ženská. S povzdechem si dala laptop do tašky, mobil, který jí pořád vězel na nočním stolku ale postrádala. V tašce měla naštěstí peněženku a v bundě klíče. Alespoň tak. Na mikinu si tedy ještě navlékla bundu a obula si tenisky, načež se vydala z budovy. Zanedlouho na ulici narazila na kavárnu, jejíhož majitele kupodivu znala - byl to bývalý přítel jejího nevlastního brášky Tala, nebo taky Colina, jak mu říkala. Nasadila ten svůj sladkokyselý úsměv a otevřela dveře. Kavárna byla prázdná, co se stalo? „Chyběla jsem ti?" houkla do prostoru a jala se zabrat místečko hezky u pultu. Tašku si položila k nohám a vytáhla z ní laptop. „Přišla jsem ti dělat společnost při práci," oznámila hned na to s pohledem zabodnutým v obrazovce.

_________________
SANE&ARWEN 78dde501637b4a141b29fa79ec457594SANE&ARWEN Ezgif-com-gif-maker-15SANE&ARWEN Untitled-design-2SANE&ARWEN Ezgif-com-gif-maker-14SANE&ARWEN B5e7c4eb6c49f27637a33c00de4eb317


-bd9084
Back to top Go down
View user profile
sane

sane

Jméno :
sane
SANE&ARWEN SANE-chibi
Posts :
15
Join date :
2021-04-11
Location :
coffee shop

SANE&ARWEN Empty
PostSubject: Re: SANE&ARWEN   SANE&ARWEN EmptyFri May 21, 2021 10:12 am

Ještě více než nakreslit ženě oči na ramena však měl chuť skočit na svůj pohodlný koženkový gauč a pořádně se natáhnout s Isaacem vyhřívajícím se u něj. Snad si pustit netflix nebo jen tak něco na mobilu.
Jeho snění nad příjemným večerem jej přešlo, když uskrl čaje a spálil si jazyk. Hlavou ucuknul a zašklebil se, ani si to neuvědomil. Muselo to vypadat komicky. Když se otočil, zpět ke kavárně uviděl, že se k jeho mírumilovnému tichému pultíku řítí netichá, avšak snad momentálně míruchtějící příšera v podobě Christin, aneb nevlastní sestra jeho… starého známého.
„Chyběla jsem ti?“ posadila se, zatímco si Kaleb míchal čaj položený na jeho snížené straně pultu. Po těchto slovech se mu rozzářil jeho běžný úsměv na tváři a zvedl k ní hlavu. „Pěkný večer, Christin,“ byl rád, že ji vidí. Vlastně neměl špatný postoj vůči ní. Dokonce ani vůči Colinovi.
Vypadala stejně jako vždy, jako by ji právě ožužlala a vyplivla nějaká bohyně krásy – to je kompliment… snad. Vždycky byla ten typ, který si může obléct pytel brambor a vypadat pěkně.
„Budu jen rád,“ oznámil. Společnost se mu vždycky hodí. „Jak jde život? Co tě vytáhlo ven?“ zasmál se a položil ji vedle laptopu nápojový lístek. „Máš ráda muffiny?“ zeptal se a napil se svého čaje. (ne… pořád pálí… au)
„Jsou spešl, můžou je i vegani,“ ne, že by byl vegan, ale občas mu ty veganské recepty vážně sednou. „Recept mám od tý ženský, co má zlatnictví u radnice. Jsou fakt dobrý.“ Zapovídali se. když byl sestrám kupovat dárky na narozeniny. Vzal jim fakt pěkný náramky ze stříbra a Amelii vzal i kotníkový náramek ten byl koženkový s kamínkama. Má je ráda, vždycky je nosí v létě – spíš na dovolených. Ne v Emberu.

_________________
SANE&ARWEN Sane_b10
#BF0436
Back to top Go down
View user profile
Arwen

Arwen

Jméno :
Christin Earl
SANE&ARWEN 0467685a46bf5edbdfeeeb489e6aedfb
Posts :
17
Join date :
2021-04-30

SANE&ARWEN Empty
PostSubject: Re: SANE&ARWEN   SANE&ARWEN EmptyThu Jun 10, 2021 9:07 pm

Jen co se místností rozezvonil její hlásek, dostalo se jí pozdravu od Kaleba. To jí vyvolalo takový menší úsměv na tváři. Zamířila přímo k zákaznické straně pultu, kde se posadila na vyvýšenou stoličku, vytáhla si laptop a ve chvíli, kdy jej otevřela, už pohledem nehnula jinam. To se jí vlastně docela podobalo, jakmile se zabrala do práce, nebyla možnost, že by se od ní odtrhla. Pokud tedy měla zrovna nějaký nápad. Zatím se jí dařilo vyhýbat se dlouhodobějším krizím, ale i takové dny měla. Nějak opomněla pozdrav jako takový, ale i její otázka by se dala za něco takového brát. Přeci jen, je to Christin, ta si dělá vše tak nějak podle sebe. Jak se zdálo, její přítomnost byla vítána, což také očekávala. Nezažila snad jinou situaci. Avšak když se Kaleb a Colin rozešli, dala mu pár týdnů prostor, než zase ukázala svůj ksichtík. I když neměli s Colinem stejnou krev, pořád žili pod jednou střechou a často se nacházeli na podobných místech jen pro to, aby se mohli navzájem přivádět k šílenství. Přišlo jí docela necitelné hned se Kalebovi ukazovat a připomínat mu rozchod. Stejně si ale ráda zašla na kávu, ačkoli by byl zřejmě raději, kdyby si jednou dala i ten čaj. „Moje spolubydlící mě vykopla, protože trávím moc času v pokoji, či co," pokrčila rameny na jeho otázku, načež konečně zvedla pohled od obrazovky a přesunula ho na Kaleba, zatímco odsunula nápojový lístek zpět k němu. „Dvojité espresso," věnovala mu andělský úsměv. Byla to její obvyklá objednávka, občas si k tomu vzala nějakou sušenku, nebo něco, co k tomu mohla zakousnout, tudíž se nebránila, když jí nabídl muffiny. „Mhh, s čím jsou?" vyzvídala hned s mnohem zaujatějším výrazem. Nebyla sice vegan, ale nějak jí nepřekážela představa veganského jídla. Zkusit se musí vše. „Ta po mně vždycky hází takový zlý pohledy, já se jí teda moc nedivím, jednou jsem jí málem přejela psa na kole, ale sakra!" zachechtala se, přičemž se opřela o pultík a podepřela si bradu. Měla teď výhled na obrazovku laptopu i Kaleba.

_________________
SANE&ARWEN 78dde501637b4a141b29fa79ec457594SANE&ARWEN Ezgif-com-gif-maker-15SANE&ARWEN Untitled-design-2SANE&ARWEN Ezgif-com-gif-maker-14SANE&ARWEN B5e7c4eb6c49f27637a33c00de4eb317


-bd9084
Back to top Go down
View user profile
sane

sane

Jméno :
sane
SANE&ARWEN SANE-chibi
Posts :
15
Join date :
2021-04-11
Location :
coffee shop

SANE&ARWEN Empty
PostSubject: Re: SANE&ARWEN   SANE&ARWEN EmptyThu Oct 07, 2021 8:45 pm

Kaleba rozesmála představa toho, jak spolubydlící vyhazuje Christin na ze dveří – připomnělo mu to jeden ze starších seriálů… jak se jen jmenoval. Byla tam taková chůva s velkými černými vlasy a šílenou mámou… a taky komorník… a ten měl románek s takovou blondýnou… prostě seriál… kde že jsem to skončil?
„Dvojité espresso,“ zopakoval s pozvednutým obočím a obvyklým úsměvem na tváři. „Ve tvém případě pět minut vzhůru navíc, nepletu se?“ Christin byla pro něj vždycky upracovanou pracantkou, která pracovala fakt hodně. Nebo nevím jestli hodně, ale prostě pořád. Taky jí neustále svítil obličej, jak se v jí v očích odráželo světlo laptopu. Řekl bych, že ani neví, jakou mají její oči barvu – a to si je tak rád pamatuje. Je to jako vědět jejich tajemství. I když ho může vědět každý, tak si ho málokdo všimne a málokdo vidí, že je v nich vidět celej svět. Takovej, jakej vidí jen vlastník takových očí… a kdokoliv, kdo má tu touhu ten svět poznat.
„Uhm… muffiny jsou malinové, ale šlehačka… nebo náhrada šlehačky… čokoládová. Většinou se to dělá naopak, ale já vlastně nevím… prostě to tak v tom receptu měla“ zazubil se.
„Dneska tady moc lidí není,“ uznal,“Caitlin, ta s tou podivnou ofinou a růžovým broukem… tak ta dneska pořádá nějakou přehlídku nebo co. Nic pro mě… abych pravdu řekl,“ ušklíbl se.
Nemá nic proti lidem, co si tyhle věci mohou dovolit, to ne… ale… nic ošklivějšího než Caitlin, tu s tou podivnou ofinou a růžovým broukem ještě neviděl. Tak si taky vymyslel, že je určitě nepříjemná a namyšlená a kdovíco. Zatím s ní nemluvil, možná že je to úplně naopak.
V tu chvíli si byl jist, že může espresso zalít… a že vonělo tím, jakou sílu mělo. Podle mě by probudilo i královnina manžela… a ten vypadal mrtvě už před smrtí. Ne že ne.
„Tady je cukr, tady je třinový cukr, mám i stévii, ale nevím jak se to používá… aaa… jo… párátko asi nebude třeba.“ Položil opatrně dívce kávu tam, kde ji loktem neshodí.
Vlastně… vždycky tvrdím, jak hrozně na sobě svou nervozitu znát nedá… možná spíš takový prostě je. Možná není nervózní, spíš jen takový šílený šílenec na šíleném místě s šílenými lidmi a šílenými nápady. Jo… a čajem, který už konečně není tak teplý. Napil se a čekal na její vyjádření k muffinům. Doufal, že je všechny tři shrábne a polkne jako velryba. Což by už dávno udělal on, ale měl jich už 900… 901 abych byl konkrétní. „Kde je vůbec Tal? Neslyšel jsem o něm nejmíň… dlouho… hodně dlouho…"

_________________
SANE&ARWEN Sane_b10
#BF0436
Back to top Go down
View user profile
Sponsored contentSANE&ARWEN Empty
PostSubject: Re: SANE&ARWEN   SANE&ARWEN Empty

Back to top Go down
 
SANE&ARWEN
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Update 10 o.O

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Déjà Vu :: Soukromé hry :: Soukromé Hry-
Jump to: